Sklep

pro-Kitt Tkanina Rowingowa

pro-Kitt Tkanina Rowingowa
Dostępne opcje produktu
pro-Kitt Tkanina Rowingowa
powierzchnia: 0,5m2 | gramatura: 150g/m2 |
11.12 zł brutto
9.04 zł netto
na zamówieniena zamówienie
pro-Kitt Tkanina Rowingowa
powierzchnia: 0,5m2 | gramatura: 400g/m2 |
11.34 zł brutto
9.22 zł netto
na zamówieniena zamówienie

TKANINA ROWINGOWA niezbędna do zbrojenia żywic podczas wytwarzania laminatów poliestrowo-szklanych. Wykorzystanie jej podczas produkcji laminatu umożliwia ograniczenie wykorzystania żywicy poliestrowej przy jednoczesnym podwyższeniu parametrów wytrzymałościowych.

Dostępne w gramaturach 150 i 400 g/ 0,5 m2

SPOSÓB UŻYCIA:

  1. Dobrze oczyścić, odtłuścić powierzchnię podlegającą naprawom. Przed rozpoczęciem prac upewnić się, że powierzchnia jest sucha, wolna od jakichkolwiek zabrudzeń, rdzy, smaru czy farb.
  2. Przygotować odpowiednią ilość tkaniny rowingowej pozostawiając 2 cm zapasu od naprawianego uszkodzenia.
  3. Wymieszać żywicę poliestrową z utwardzaczem. Zachować proporcje.
  4. Aplikować mieszkankę żywicy na naprawianą powierzchnie za pomocą pędzla.
  5. Nanieść tkaninę rowingową na wcześniej przygotowaną powierzchnię a następnie pędzlem obficie nasączyć ją żywicą poliestrową z utwardzaczem.
  6. Nałożyć kolejną warstwę tkaniny nasączonej żywicą, jeśli istnieje zapotrzebowanie na powłokę o zwiększone odporności.

W celu uzyskania Karty Charakterystyki Substancji Niebezpiecznej dla produktu skontaktuj się z marcin@spinex.pl

Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne oraz zdjęcia nie zawierają braków lub błędów. Ewentualne błędne opisy oraz błędne ceny nie mogą być podstawą do roszczeń, w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z obsługą sklepu przed podjęciem decyzji o zakupie.
pro-Kitt Szpachlówka UniwersalnaSZPACHLÓWKA UNIWERSALNA to podstawowa poliestrowa szpachlówka wypełniająca, dedykowana do profesjonalnych napraw karoserii samochodowych. Zapewnia idealną do wypełnienia ubytków twardość i elastyczność powłoki. Dzięki łatwej obróbce i dobrej jakości szlifowania produkt jest ...
pro-Kitt Żywica PoliestrowaŻYWICA POLIESTROWA to produkt w połączeniu z matą szklaną przeznaczony do laminowania ręcznego. Zawiera elastyczną, konstrukcyjną żywicę z dodatkiem odpowiednich katalizatorów. Produkt jest doskonały do napraw poważniejszych ubytków i skorodowanych miejsc ...
pro-Kitt Mata SzklanaMATA SZKLANA wraz z żywicą poliestrową, to niezbędne produkty do zabezpieczania znacznych ubytków karoserii samochodowych, przyczep campingowych, łodziach i jachtach. Dzięki doskonałej przyczepności do różnych powierzchni matę można stosować na stal, ...

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies zgodnie z Polityką plików cookies.

Rozumiem